OBALA II DOO BRČKO
Dobro došli!
Obala II d.o.o. Brčko distrikt BiH je firma koja se bavi proizvodnjom i prodajom industrijskih, građevinskih i poljoprivrednih folija kao i veletrgovinom građevinskim materijalom. Navedene djelatnosti obavljamo kako u BiH, tako i u zemljama regiona.
Obala d.o.o. Kakanj je starija sestra firma koja se danas bavi trgovinom na malo, a putem nje je počelo poslovanje mlađe sestre, da bi se razvojem poslovanja ukazala potreba za razdvajanjem djelatnosti što je i učinjeno kroz pravna lica.
Počeli smo sa prodajom streča i građevinskih folija, da bi nas tržišna orijentacija i potrebe kupaca odvele u smjeru bavljenja raznim folijama prvenstveno za pakovanje ali i ostalih. Obzirom na asortiman koji posjedujemo, slobodno možemo reći, da smo u mogućnosti odgovoriti na skoro sve tražene zahtjeve prehrambene industrije, proizvodnje građevinskog materijala i poljoprivrede.
Naš razvoj je utemeljen na konstantnom prepoznavanju tržišnih potreba kupaca i težnjom ka zadovoljenju istih, što je ujedno izazov za naš mladi tim kojem je tržišni uspjeh satisfakcija za učinjeni rad.
Ovakav pristup osim što nam je omogućio brzi rast i etabliranje na tržištu, daje nam za pravo da se smatramo timom za budućnost jer posjedujemo obilno radno iskustvo, kao i prosječne starosne godine (rane tridesete) koje obećavaju još mnogo učenja i godina saradnje.
Otvorena radna mesta
Terenski komercijalista (m/ž) -2 izvršioca Nije navedeno
- OBALA II DOO BRČKO
- Brčko, BiH
- Ističe: pre 6 godina